Getting your Trinity Audio player ready...
|
נשיא ליבריה מר ג'ורג' וואה בכותל המערבי: "אנחנו שותפים. זו הפעם השלישית שלי פה ואני שמח שאני יכול להגיע לכאן להתפלל, אני מתפלל בכל מקום אבל במיוחד פה. להצלחת עמנו, לשלום. לשמירה על משפחתי. זה המקום שכולם מכירים ויש לנו הזכות להיות פה".
עם תחילת ביקורו בישראל, הגיע נשיא ליבריה מר ג'ורג וואה ורעייתו יחד עם משלחת שרים וחברי פרלמנט מליבריה, לביקור ותפילה ברחבת הכותל המערבי.
לאחר מכן, הוענק לנשיא בשם רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים אלבום מנהרות הכותל המספר את סיפורו של הכותל המערבי לאורך הדורות, והמשלחת סיימה את ביקור בסיור במסלול החדש במנהרות הכותל 'הגשר הגדול'.